Václav Kučera

303604. Zátiší se sakurou

popis: Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole V. Kučera. Nerámováno.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč