Václav Malý - Ze Slovácka

Olej na plátně, 51x76 cm. Signováno vpravo dole V. Malý. Rám.

Pozn.: Plátno odborně vyčištěno.

Václav Malý
25277. Ze Slovácka
Dražba ukončena:29.11.2018 20:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč