Václav Mašek

34360. Hradčany

popis: Litografie, 26x37 cm, signováno vpravo dole V. Mašek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen