Václav Matas - Soubor 2 prací

Tempery na papíře, obě 43x61 cm
1) Mladá Vožice - náměstí, signováno vpravo dole V. Matas 65, nerámováno.
2) Vltava u Prahy - nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Díla pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 1967
Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.

12086. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:29.06.2017 21:40:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč