Václav Matas - Staré Vršovice - U Botiče

Olej na sololitu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole V. Matas 55. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1967
Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.

49202. Staré Vršovice - U Botiče
Dražba ukončena:30.09.2020 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč