Václav Matas

49202. Staré Vršovice - U Botiče

popis: Olej na sololitu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole V. Matas 55. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1967
Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč