Václav Mejvald a Monogramováno - Konvolut 2 obrazů - Podzimní krajina a V parku

1x olej na plátně, 1x olej na překližce, 28x36 cm a 40x60 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Václav Mejvald a Monogramováno
307229. Konvolut 2 obrazů - Podzimní krajina a V parku
Dražba ukončena:04.01.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (03.01.2021 18:14:38) 2430