Václav Peřina - Pivoňky

Olej na kartonu, 61x50 cm. Signováno vlevo dole V. Peřina. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

Václav Peřina
45472. Pivoňky
Dražba ukončena:28.05.2020 21:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
nebylo vydraženo