Václav Peřina

305731. Pivoňky

popis: Olej na kartonu, 61x50 cm. Signováno vlevo dole V. Peřina. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1979
Narodil se ve Vysoké Mýtě. Formálně malířsky vzdělán nebyl, titul akademického malíře získal na základě úspěchu v soutěži mladých malířských talentů. Pracoval jako reklamní malíř v n.p. Karosa. Ve své volné tvorbě se věnoval především portrétům, ale i krajinomalbě a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:26:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč