Václav Peřina - Pivoňky

Olej na kartonu, 61x50 cm. Signováno vlevo dole V. Peřina. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

Václav Peřina
305731. Pivoňky
Dražba ukončena:03.08.2020 20:26:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč