Václav Plicka

305443. Na cestě

popis: Pastel, 46x80 cm. Signováno vlevo dole V. Plicka. Rám, sklo.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 03.07.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč