Václav Satran Dimitrovova - Zimní zátiší s můstkem

Tempera. 27x36 cm. Signováno vpravo dole Satran 77. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

41142. Zimní zátiší s můstkem
Dražba ukončena:27.02.2020 21:45:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč