Mědirytina, 45x35 cm, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře překlady a skvrny. Dílo pochází z literatury: Jeden svět nestačí, Poklady umění 19.století ze sbírky Patrika Šimona a je publikováno na str.306. Dílo bylo vytvořeno dle olejomalby Guida Reniho.