Václav  Schuldes - Amorek

Mědirytina, 45x35 cm, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře překlady a skvrny. Dílo pochází z literatury: Jeden svět nestačí, Poklady umění 19.století ze sbírky Patrika Šimona a je publikováno na str.306. Dílo bylo vytvořeno dle olejomalby Guida Reniho.

6474. Amorek
Dražba ukončena:30.11.2016 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč