Václav Seidl

307318. Mračna nad krajinou

popis: Olej na kartonu, 33x34 cm. Signováno vpravo dole Václ. Seidl 1915. Rám, sklo.

zbývá:

konec dražby: 15.01.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen