Václav Skalický

38593. Dívčí akt

popis: Sádra, 41,5x12 cm. Značeno V.Skalický 73.

pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:46:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč