Václav Skalický

38593. Dívčí akt

popis: Sádra, 41,5x12 cm. Značeno V.Skalický 73.

pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:48:42

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč