Václav Skalický - Dívčí akt

Sádra, 41,5x12 cm. Značeno V.Skalický 73.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1927
Sochař. Studoval u M. Pangráce a J. Koukolského na Lidové akademii umění v Praze. Absolvoval studijní cestu do Anglie, kde na Glamorgan School v Barry pracoval sochařsky a keramicky. Jeho pracovní náplní jsou sochařské a reliéfní práce, hlavním motivem jeho tvorby je žena. Je členem skupiny Nezávislí a Jednoty umělců výtvarných v Praze.

38593. Dívčí akt
Dražba ukončena:11.12.2019 19:48:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč