Václav Stein - Kostel sv. Mikuláše v zimě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x39 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

Václav Stein
48772. Kostel sv. Mikuláše v zimě
Dražba ukončena:27.08.2020 22:18:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč