Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x39 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1917 - 1944
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.