Václav Stein - Ovčák

Olej na plátně, 37x47 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

Václav Stein
25224. Ovčák
Dražba ukončena:29.11.2018 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč