Václav Trefil - Polní práce

Kombinovaná technika, 35x46 cm. Signováno vlevo dole V. Trefil 40. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

48731. Polní práce
Dražba ukončena:27.08.2020 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo