Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x37 cm. Signováno vpravo dole Voborský. Rámováno.
Pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2017, Nový Bydžov - Metličany.
o autorovi: 1874 - 1920