Václav Voborský

53007. Dívka v modrém

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x37 cm. Signováno vpravo dole Voborský. Rámováno.

pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2017, Nový Bydžov - Metličany.

o autorovi: 1874 - 1920

dražba ukončena: 26.11.2020 20:52:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč