Václav Vodička - Útok

Laminát, 36x60 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Malba poškozena.

Václav Vodička
306873. Útok
Dražba ukončena:08.12.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč