Vaculka

61642. Růže

popis: Kombinovaná technika, 34x58 cm. Signováno vpravo dole Vaculka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:45:53

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.06.2021 20:40:53 7428