Valenta - Česká krajina

Olej na plátně, 85x85 cm. Signováno vpravo dole Valenta. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

43669. Česká krajina
Dražba ukončena:29.04.2020 19:18:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč