Valerij Gudimenko - Krajina

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vlevo dole V. Gudimenko. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.

o autorovi: Ruský malíř, v současnosti žijící a tvořící v Praze.

23501. Krajina
Dražba ukončena:31.10.2018 18:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč