Věra Kocmanová - Lišková - Podzim

Kresba, 29x28 cm. Signováno vlevo dole V. Kocmanová 2005. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Věra Kocmanová - Lišková
307989. Podzim
Dražba ukončena:21.03.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.03.2021 12:38:54 754