Věra Provazníková

307329. Anamnesis II.

popis: Kombinovaná technika (Tisk a malba), 38x28 cm. Monogramováno vpravo dole VP. Nerámováno.

pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.01.2021 20:34:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč