Věroslav Žaloudek - Paní učitelka

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole V. Žaloudek 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1954

49303. Paní učitelka
Dražba ukončena:01.10.2020 19:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo