Veselý - Lidová slavnost

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole Veselý 52. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Veselý
28778. Lidová slavnost
Dražba ukončena:27.02.2019 18:49:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč