Veselý - Parašutista

Kombinovaná technika, 62x44 cm, signováno vlevo dole Veselý 57, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Veselý
12158. Parašutista
Dražba ukončena:29.06.2017 22:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.06.2017 20:15:58 1345