Veselý

12158. Parašutista

popis: Kombinovaná technika, 62x44 cm, signováno vlevo dole Veselý 57, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:40:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29. 6. 2017 20:15:58 1345