Victor Bauffe - V zahradě

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Bauffe. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1849 - 1921
Belgický malíř.

Victor Bauffe
51719. V zahradě
Dražba ukončena:28.10.2020 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč