Victor Bauffe

51719. V zahradě

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Bauffe. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1849 - 1921
Belgický malíř.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč