Victor Heinrich Seifert - Le Travail

Obecný kov, patinovaný, výška 92 cm. Signováno V. Seifert.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Victor Heinrich Seifert
49886. Le Travail
Dražba ukončena:07.10.2020 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč