Viktor Konečný

55206. Houby

popis: Olej na sololitu, 20x24 cm. Signováno vpravo dole Konečný. Rámováno.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen