Olej na sololitu, 20x24 cm. Signováno vpravo dole Konečný. Rámováno.
o autorovi: Narodil se 17. 8. 1931 v Praze.
Sochař, řezbář. Studoval grafickou školu v Praze. Pracuje se dřevem, vytváří volné plastiky i reliéfy, tématicky se zaměřuje na figurální a květinové motivy. Je členem Středočeského sdružení výtvarníků Unie výtvarných umělců, s nímž vystavuje.