Viktorie Ban-Jiránková - Hezký sen

Olej na dřevotřísce. 30x28 cm. Signováno vpravo dole V.Ban-jiránková. Rámováno.

Viktorie Ban-Jiránková
38560. Hezký sen
Dražba ukončena:11.12.2019 19:17:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč