Viktorie Ban-Jiránková

38560. Hezký sen

popis: Olej na dřevotřísce. 30x28 cm. Signováno vpravo dole V.Ban-jiránková. Rámováno.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:13:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 07.12.2019 20:38:00 724
700 Kč 30.11.2019 14:17:46 831