Viktorie Ban-Jiránková

38560. Hezký sen

popis: Olej na dřevotřísce. 30x28 cm. Signováno vpravo dole V.Ban-jiránková. Rámováno.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:17:24

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 900 Kč