Vilém Kraus - Městské panoráma

Litografie, 25x45 cm. Signováno tužkou vpravo dole V. Kraus. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Vilém Kraus
308826. Městské panoráma
Dražba ukončena:02.06.2021 20:13:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč