Vilém Reichann - PF 1966

Fotografie, 17x8 cm. Signováno dole uprostřed Vilém Reichann. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Vilém Reichann
24577. PF 1966
Dražba ukončena:15.11.2018 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (15.11.2018 20:18:55) 2487
500 Kč 12.11.2018 21:05:02 3270