Vincent Van Gogh - Puente

Litografie 44/150, 18x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Vincent Van Gogh. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu na zadní straně.

o autorovi: 1853 – 1890
Holandský malíř a kreslíř, považovaný za jednoho z největších malířů všech dob.

Vincent Van Gogh
41501. Puente
Dražba ukončena:11.03.2020 19:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč