Vincent Van Gogh

41501. Puente

popis: Litografie 44/150, 18x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Vincent Van Gogh. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu na zadní straně.

dražba ukončena: 11.03.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 4 800 Kč