Litografie 44/150, 18x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Vincent Van Gogh. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu na zadní straně.
o autorovi: 1853 – 1890
Holandský malíř a kreslíř, považovaný za jednoho z největších malířů všech dob.