Vinko Foretić

43571. Malý Jumica

popis: Kresba. 38x18 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić 930. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Papír zvlněn.

zbývá: 15 dnů, 12 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (15.03.2020 12:50:07) 1623