Vinko Foretić

43558. Přístav Komiža

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 37x46 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 10 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč