Vinko Foretić - Přístav Komiža

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 37x46 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Vinko Foretić
43558. Přístav Komiža
Dražba ukončena:22.04.2020 20:12:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč