Vinko Foretić

43560. Staršina

popis: Olej na plátně. 92x60 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

zbývá: 15 dnů, 12 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč limit (15.03.2020 12:42:53) 1623