V.J. Černý - Pražský motiv

Akvarel, 21x27 cm. Signováno vpravo dole V.J. Černý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře skvrnky.

302604. Pražský motiv
Dražba ukončena:13.12.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (11.12.2019 22:02:38) 4285