Vlach - Beze slov

Litografie, 53x42 cm, signováno vpravo dole Vlach 96, rám, pasparta, zaskleno.

16117. Beze slov
Dražba ukončena:14.02.2018 21:26:14
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 14.02.2018 21:21:14 3169