Kombinovaná technika, 30x50 cm. Signováno vpravo dole Vláďa Panuška 49. Rám, sklo.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: Narodil se v Kasarově Lhotě roku 1902.
Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.