Vladislav Panuška - Říčka na podzim

Kombinovaná technika, 35x48 cm. Signováno vlevo dole Vlad. Panuška. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1959
Narodil se v Karasově Lhotě. Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

16990. Říčka na podzim
Dražba ukončena:01.03.2018 21:56:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč