Kombinovaná technika, 35x48 cm. Signováno vlevo dole Vlad. Panuška. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1902-1959
Narodil se v Karasově Lhotě. Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.