Vladimír Matura

4353. Na okraji lesa

popis: Pastel, 40x25 cm, signováno vlevo dole Matura, rám, pasparta.

Pozn.: Rám i kresba poškozeny. Chybí sklo.

dražba ukončena: 31.03.2016 18:25:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 200 Kč

200 Kč 31.03.2016 17:15:34 1277