Vladimír Matura - Na okraji lesa

Pastel, 40x25 cm, signováno vlevo dole Matura, rám, pasparta.

Pozn.: Rám i kresba poškozeny. Chybí sklo.

4353. Na okraji lesa
Dražba ukončena:31.03.2016 18:25:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:200 Kč

200 Kč 31.03.2016 17:15:34 1277