Olej na kartonu, 16x23 cm. Signováno vpravo dole V. Žid. Pasparta. Pozn.: Pasparta poškozena, malba mírně poškozena.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1956. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč