Vladimír Gide Žid - Paříž

Olej na plátně, 150x70 cm. Signováno vlevo dole V. Gide-Žid. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1956.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

Vladimír Gide Žid
27470. Paříž
Dražba ukončena:31.01.2019 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč