Vladimír Gide - Chlapecký portrét

Olej na plátně, 40x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

47363. Chlapecký portrét
Dražba ukončena:29.07.2020 22:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo