Vladimír Komárek - Jeviště

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek. Rám.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

Vladimír Komárek
25102. Jeviště
Dražba ukončena:28.11.2018 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:55 000 Kč