Vladimír Komárek

25102. Jeviště

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole V. Komárek. Rám.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 28.11.2018 21:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 55 000 Kč