Vladimír Komárek

29867. Talíř a hrozny

popis: Olej na plátně, 46x58 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek 98. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 28.03.2019 20:54:52

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 60 000 Kč