Vladimír Kovář

55215. Hřiby s mísou a nožem

popis: Olej na plátně, 30x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen