Vladimír Křepinský, Hlinovský

305454. Soubor 2 prací

popis: 1x olej na katonu, 1x kombinovaná technika, 22x30 cm, 24x30 cm. Obě signovány. 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 04.07.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 04.07.2020 19:47:20 6147