Vladimír Křepinský, Hlinovský - Soubor 2 prací

1x olej na katonu, 1x kombinovaná technika, 22x30 cm, 24x30 cm. Obě signovány. 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Vladimír Křepinský, Hlinovský
305454. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:04.07.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.07.2020 19:47:20 6147