Vladimír Levora

35089. U brodu

popis: Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole V. Levora. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu štítek z díla 1974.

o autorovi: 1920-1999
Narodil se v Křížovicích u Klatov. Studoval výtvarnou výchovu v Plzni u F. Kolihy, J. Krátkého, J. Weniga. Zaskoužil se o vznik galerie v Klenové, kde se stal ředitelem. Ve své tvorbě se zabýval hlavně krajinomalbou a grafikou. Vytvořil rovněž několik nástěnných maleb a sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:49:16

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč