Vladimír Levora - Všední krajina

Olej na plátně, 51x65 cm. Signováno vpravo dole V. Levora. Rámováno.

o autorovi: 1920-1999
Narodil se v Křížovicích u Klatov. Studoval výtvarnou výchovu v Plzni u F. Kolihy, J. Krátkého, J. Weniga. Zaskoužil se o vznik galerie v Klenové, kde se stal ředitelem. Ve své tvorbě se zabýval hlavně krajinomalbou a grafikou. Vytvořil rovněž několik nástěnných maleb a sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

304355. Všední krajina
Dražba ukončena:08.04.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč